קיסריה העתיקה - מסע אל העבר המפואר

טיול מרגש בעיר הרומית העתיקה

 

חזרה בזמן לקיסריה העתיקה - סיור מודרך בליווי מדריך מקצועי - ניכנס לעיר העתיקה בקיסריה, ניכנס דרך כניסת התיאטרון המפואר נמשיך בסיור דרך ארמון המלך, בית המרחץ, בימת המקדשים, ההיפודרום והנמל המפואר, כל אלה יחשפו את העיר במלוא הדרה.

ניתן לשלב את הסרט "מסע בזמן " אשר תיקח אתכם למסע קסום המשחזר את העיר בתקופות השונות, מיצג "מגדל הזמן" – המשחזר את מפעל הבניה ההנדסי המפואר ולבסוף מופע הלוגרמות תלת מימד אינטראקטיביות של דמויות בשר ודם המספרות ועונות על שאלות אודות קיסריה העתיקה

 

סיור מומחז ברחבי העיר העתיקה- מיטב מסורת התיאטרון הרומאי מגיע לקיסריה!! הצטרפו לקהל אורחים המבקר פעם ראשונה בעיר רומאית במזרח התיכון ומתקבל ע"י שני שחקנים שאפתניים המנסים להעלות קומדיה רומאית משעשעת. השחקנים מלווים את האורחים, שעוברים במתקני העיר, לומדים על הורדוס ואישיותו, שומעים רכילויות עסיסיות על פטרוני העיר ולבסוף צופים בקטע נבחר מקומדיה רומית של הצמד. תלבושות ססגוניות, מסיכות, עלילה קלילה והרבה השפעה יוונית. 

 

סיור "קיסריה האחרת" הצד האמנותי - חוף שדות ים הוא נוף שירה הנודע של חנה סנש "הליכה אל קיסריה". נעשה אתנחתא בקיבוץ, שם נבקר בגן הפסלים של יעל ארצי (מומלץ לשלב ביקור במוזיאון חנה סנש, 13₪ לאדם, נט). נפגוש את הרכבים וניסע ל"פסיפס הציפורים" בקיסריה. זהו שריד רצפה מרשים של וילה ביזנטית אשר השתרעה על שטח של כ- 3 דונם. נמשיך לסיור מודרך במוזיאוני ראלי, קיסריה: מוזיאון לאמנות סוריאליסטית, דרום-אמריקאית המושפעת בין השאר מסלוואדור דאלי. המוזיאון הינו מוזיאון פרטי של הארי רקנאטי, ממוקם בבניין ארכיטקטוני ים-תיכוני מיוחד, כולל הדרכה.. 

 

 

אפשרות לתוספת טיולים או מגוון סדנאות אחרות, מגוון ארוחות או שידרוג לסדנת בישול

אפשרות לשידרוג לארוחת שף פרטי 

 

 

פייסבוק  אינסטגרם   טריפאדוויזר   יוטיוב   ביקורות גוגל   וואטצאפ      

 

יום הולדת 50-60-70

 

 

top