סדנת ניהול לחצים

סדנא להתמודדות עם מצבי סטרס (לחץ, מתח) בחיי היומיום

 
סדנה יעודית למנהלים ועובדים בתנאי לחץ שוחקים. הכרת גורמי לחץ סביבתיים ואישיים והשלכותיהם על בריאות העובד ותפקודו. בסדנה ילמדו טכניקות התמודדות והפחתת מתח ולחץ הן ברמת הפרט והן ברמת הארגון. סדנא חוויתית המשלבת למידה משמעותית בדרך פשוטה, מהנה ומגבשת.

188 סטרס" (לחץ ומתח קיצוני) הוא האוייב מס' אחד שלנו - "הרוצח השקט"; הוא יוצר  בגופנו ובנפשנו תהליכים הרסניים.לחץ מתמשך גורם לנו לפתח דפוסים ורגשות קשים; עייפות כרונית, נדודי שינה, כעס כללי חוסר שקט הם הנפוצים שבהם.

 

הקוטב הנגדי של הלחץ הוא ההרפיה; הרפיה אינה חוסר מעש אלא תהליך מודע בו אנו לומדים להרפות ברמה הגופנית, המנטלית והרגשית. כשאנו לומדים להרפות ומשנים דפוסי חשיבה, מתחיל לקרות בתוכנו תהליך שיקומי שמייד מתבטא במרץ וחיוניות חדשים.

"הגוף מדבר אלינו" כל הזמן. הוא שולח לנו מסרים של מתח ומצוקה, איתותים שבד"כ איננו מקשיבים להם. שריר תפוס, עצירות קלה או כאב בטן עלולים להתפתח למחלה אם לא מתייחסים אליהם בזמן.
בסדנה נלמד להבחין במסרים הללו ונקבל כלים כיצד להתמודד עימם; נתייחס לכאב ומחלה כאפשרות  למסר, כהזדמנות, כנקודת מפנה.

מודעות ל"ניהול לחצים" היא למעשה שיטת טיפול מקובלת כיום שנכנסה בדלת הקדמית לכל מרפאה "קונבציונאלית".

באמצעות דמיון מודרך אפשר להגיע למצב שבו לומדים איך לנטרל את המחשבות המטרידות ולמזער את  ההשפעה השלילית שיש להן על החיים. בסדנה ילמדו טכניקות התמודדות והפחתת לחץ ברמת הפרט והארגון. סדנא חוויתית המשלבת למידה משמעותית בדרך פשוטה, מהנה ומגבשת.


אפשרי פנים או חוץ. אצלנו או אצלכם

 

יום כיף לקבוצה מפונקת ? לכו בעקבות הלב - קבלו הצעת מחיר

התוכן  שייך ל>איכות חיים

 

 

פייסבוק  אינסטגרם   טריפאדוויזר   יוטיוב   ביקורות גוגל   וואטצאפ      

 

יום הולדת 50-60-70

 

 

top