גרפיטי: סדנת גרפיטי - ציור קיר

גם פעילות יצירתית יחודית ומגבשת וגם יצירת אמנות של ממש שאפשר לתלות או לבצע בענק במשרדי החברה.  אפשרי גם כתרומה לקהילה עם ציורים שיועדו מראש לכיסוי שטחים ושיפור חזות קירות מבנים ומשרדים או כתרומה בבתי ילדים, בתי חולים, חדרי אוכל וכדומה.

ניפגש לפעילות יצירתית מדליקה ומגבשת – המשלבת בין הרצון ליצור כיף לקבוצה לבין הרצון להקנות ערכים וביטוי עצמי וכן להעמיק את תחושת השייכות. 

שלוש שעות של קרנבל גרפיטי ססגוני ומרגש, בהן כל משתתף צובע בהנחיית אומן גרפיטי. ולפי כל נושא שעולה על הדעת. את הנושא קובעים מראש, ואנו מכינים בקווי מתאר שחורים את הציור על גבי הקיר.

 
ראו פירוט על ציור על קיר קיים.

סדנת גרפיטי

קיר בטון מוזנח, לוח חשמל, ספסל ציבורי או סתם חומה מכוערת יכולים להפוך ליצירת אמנות משלכם!! סדנת ציור קיר, כל המשתתפים הופכים לאומנים הנוטלים חלק ביצירת הגראפיטי !!  - ראו ציור קיר

דרך ציור הגרפיטי אפשר לצייר לוגו, לכתוב מסר, ליצור תפאורה, כולם לוקחים חלק ביצירה השלמה.  כל החומרים, הצבעים, הכלים, סינרים חד פעמיים עלינו – אתם באים עם הרבה יצירתיות ומצב רוח.  

הפעילות המשותפת מתאימה מאוד לגיבוש בין אנשים בכלל ועובדים בפרט.  והכי חשוב, בסיום האירוע מקבלים כמובן את הציור גרפיטי במתנה. 

...ולא לדאוג:) העבודה נעשית בליווי צמוד של אומן שידאג ללטש את הציור כראוי וכן לגימור יפה ומקצועי.

כמובן ניתן להזמין יותר מאחד ובגדלים שונים. אפשר לעשות גם גראפיטי חופשי או פאזלים ענקיים – בתמחור שונה

 

סדנת גרפיטי, איך זה עובד ?

פתיחה

ציור גרפיטי הוא דרך נפלאה להטמיע רעיונות משותפים סביב נושא משמעותי לקבוצה.(למשל בארגונים וחברות מקובל שבשנת עבודה יש ערך מסויים שצריך לחלחל לכל העובדים, לדוגמא "מצויינות" או "שירות" וכן הלאה)

פגישה או שיחה מקדימה שלנו עם קבוצת העבודה (יכול להיות כחלק מהפעילות עצמה או כמפגש נפרד)

במפגש נפתח רעיונות לדימויים, נתבטא בכתב, ניצור דיאלוג ונצייר סקיצות משותפות. הנושא יכול להיקבע מראש על פי הארגון או ראש הקבוצה, או שיקבע במהלך סיעור המוחות המשותף.

 

 

בוחרים קיר קיים לצביעה או לתליית ציור משותף

גודל הקיר יקבע לפי כמות המשתתפים, קיר חיצוני, פנימי או חומה למשל. יש למדוד ביסודיות את מידות הקיר לצביעה, לצלם אותו ולהעביר לנו.

אנו יוצרים קווי מתאר שחורים את הסקיצה של הגראפיטי על פי חומרי ההשראה מהמפגש המקדים ומכינים את הקיר לאירוע. קיר בטון או טיח הוא מצויין לעניין. קיר שפריץ גס לא ניתן לעבודה.

תמיד ניתן להזמין ציור קיר קנבס ממוסגר לתלייה על כל קיר

 

גרפיטי - הפנינג ציור קיר משותף

מכנסים את כל המשתתפים. נחלק את המשתתפים לקבוצות, המשתתפים יקבלו סינרים, צבעים ומכחולים ובליוווי אומן יאללא לעבודה ...!

העבודה תתבצע בצבעים אקריליים במכחולים מתאימים.  חווית הצביעה מלאה כיף והנאה עד שלוש שע' פעילות סך הכל. לא לדאוג...בסיום העבודה המשותפת האומנים ישארו ללטש את הציור ליצירה מושלמת שלכם!

 **בחורף אפשרי גם עם בד קנבס מתוח על קונסטרוקצית עץ (ניתן להתאמה לצרכיכם) המגיע עם סקיצת קווי מתאר מוכנה לפי נושא שנקבע מראש ובהתאמה לדרישות האירוע.

 
ראו פירוט על ציור על קיר קיים  

 

להלן מספר דוגמאות לסדנאות גרפיטי: ראו תמונות

חברת סאפ ישראל - 120 איש השתתפו בסדנת גרפיטי בגן הארועים "הבאר של סבא"  - 6 אומנים ליוו את המשתתפים. כל היצירות מוסגרו ונתלו במשרדי החברה החדשים ברעננה

 

חברת ג'נרל אלקטריק ציוד רפואי  - השתתפו בסדנת גרפיטי שנערכה ביער הפיות הקסום הסמוך לנו

 

ציור קיר משותף כתרומה למח' ילדים חולי סרטן בתה"ש

סדנת גראפיטי

יום כיף לקבוצה מפונקת ? לכו בעקבות הלב - קבלו הצעת מחיר

ראו את כל סדנאות היצירה שלנו

 

 

פייסבוק  אינסטגרם   טריפאדוויזר   יוטיוב   ביקורות גוגל   וואטצאפ      

 

יום הולדת 50-60-70

 

 

 

 

 

 

 

 

top