הטיפולים שלנו

קיימת אפשרות לשלב טיפולים מפנקים באירוע בשתי צורות: ♥ במקביל לסדנאות כחדר טיפולים אינטימי ♥ כמתחם טיפולים עם מס' מטפלים רב - פנים או חוץ. משך הטיפול מחושב ע"פ חלוקת מס' המשתתפים במס' המטפלים - ביחס למשך הארוע כמובן.

אפשרי גם כבילוי בספא כולל שהות בבריכה מקורה, סאונה וג'קוזי

 

עיסוי תאילנדי - עיסוי טיפולי המהווה חלק מהרפואה התאילנדית, תוך שימוש בגוף המטפל, הפעלת הגוף של המטופל בדומה לתרגילי יוגה. עיסוי לכל הגוף המסייע לשחרור ממתחים מצטברים ולניקוז רעלים. המסג' התאילנדי מתבצע בלבוש נוח,נעשה על מזרון ובמהלכו מתבצעות מתיחות ולחיצות על  נקודות השפעה שונות. 

 

שיאצו -  מבוסס על אומנות הטיפול היפנית, עיסוי מיוחד בלחיצות ממוקדות לאורך קווי  האנרגיה (מרידיאנים), מטרת הלחיצות היא לשחרר חסימות אנרגטיות ובאופן זה להשיג איזון כללי והרפיית שרירים. הטיפול נעשה עם  בגדים נוחים,ללא שמנים ניתן לבצע על גבי מזרן שיאצו או על גבי מיטת טיפולים. 

 

רפלקסולוגיה - שיטת טיפול באמצעות לחץ או עיסוי של כפות הרגליים. כל איברי הגוף והמערכות הפנימיות מיוצגות ומשתקפות בכפות הרגליים ,עיסוי נקודות ייצוג אלה יביא לידי שחרור חסימות אנרגטיות ,לאיזון ושחרור ממתחים. עיסוי שבדי -

 

מסאז' שוודי – עיסוי שמנים קלאסי, נועד בעיקר להרגיע את הגוף ולהפחית את ההשפעות של כאב ומתח. העיסוי נעשה בעזרת שמנים וללא בגדים.פועל על הרקמות והשרירים טיפול עדין וטוב להמרצת הדם. 

עיסוי משולב -  עיסוי הנעשה בעזרת שמנים,במהלכו משלב המטפל מספר טכניקות עיסוי כגון-שבדי, ספורט, רפלקסולוגיה, קרקפת וטיפול הוליסטי.מומלץ לשחרור ופינוק הגוף. 

עיסוי רקמות עמוק -  עיסוי סיני, מתבצע ע"י לחיצות בנקודות שונות ועיסוי ממוקד על הרקמות -הפנימיות,מומלץ לשחרור שרירים ונקודות מתח. נועד לתחזוקת הגוף אך גם לטיפול נקודתי. עיסוי הספורטאים לא רק משפר את הביצועים האתלטיים אלא גם מפחית  פציעות ספורט. 

עיסוי צוואר וכתפיים -    עיסוי מפנק במטרה להפיג את הלחץ הרב הנוצר במהלך היום באזורים אלו. 

 

עיסוי נשים בהריון -  טיפול מגע לנשים בהריון – טיפול זה תומך באישה ההרה, משחרר עומס, משרה רגיעה ומקל על כאבי גב. מומלץ לקבל טיפול זה לאורך כל תקופת ההיריון אחת לשבוע החל מהחודש הרביעי. אפשרי גם כעיסוי מרגיע הנעשה בעזרת שמנים העוזרים במניעת סימני מתיחת העור לאחר ההיריון.  

 

 קשה לכם להירדם בלילה ? שיכבו על הגב כשרגליכם מוגבהות והידיים על החזה. עשר דקות יעשו את העבודה
 

אפשרי פנים או חוץ. אצלנו או אצלכם

טיפולים מפנקים

יום כיף לקבוצה מפונקת ? לכו בעקבות הלב - קבלו הצעת מחיר

התוכן  שייך ל>איכות חיים

 

פייסבוק  אינסטגרם   טריפאדוויזר   יוטיוב   ביקורות גוגל   וואטצאפ      

 

יום הולדת 50-60-70

 

 

top