סדנאות בישול - שאלות נפוצות 

כמה עולה סדנת גרפיטי ? מהי בכלל וכמה זמן היא נמשכת ? מחיר ציור קיר ?... ריכזנו עבורכם תשובות למספר שאלות נפוצות

 

במאמר יפורטו:  מחיר גרפיטי – מחיר ציור קיר,  עלות סדנת גרפיטי - ושאלות נפוצות FAQ

 

נתחיל בהתחלה,  מה זה בכלל ציור גרפיטי לעומת ציור על קיר ?

ציור גרפיטי הוא כל ציור אותיות שנעשה מתוך רצון להביע רעיון כלשהו, מחאה למשל או ביטוי עצמי כמו ציורי "הייתי פה". המקור במילה "graffiti" שהיא צורת הרבים של המילה "graffito", שמקורה בפועל היווני "גרפאין" (לכתוב). 

גרפיטי זוהה בעבר עם מעשי וונדליזם אך בשנים האחרונות חווה עדנה והממסד החל להכיר בערך של ציורי המחאה הללו בזכות אמנים שהחלו להביע עצמם ברחוב ביצירות אמנות ברמה גבוהה.  בעבר היה מדובר בציורים שנעשו ללא הסכמת בעלי הרכוש ועלכן זוהי עבירה, אך בשנים האחרונות יותר ויותר רשויות הקצו שטחים ואף הכירו בערך הציורים למטרות שיפור חזות העיר ומבני ציבור רבים

 

מהי סדנת גרפיטי

סדנת גראפיטי היא פעילות נפלאה לגיבוש קבוצתי, בה המשתתפים לומדים  טכניקות ציור שונות וביחד יוצרים ציור משותף על קיר או לוחות  ניידים. נושא הציור נקבע מראש או בתחילת הסדנה בשיתוף משתתפי הקבוצה. הציורים כמובן נשארים כמזכרת לקבוצה.

קיר מוזנח, חומה מכוערת יהפכו בעבודה משותפת תוך מס' שעות ליצירת אמנות משלכם ! מציירים יחד ציור על קיר אצלכם ולפי בחירתכם. גם פעילות ייחודית מגבשת ומהנה וגם יצירת אמנות של ממש שתישאר איתכם, בכל מקום שתבחרו. דרך נפלאה ליצור גיבוש בין המשתתפים ולהעמיק את תחושת השייכות, לארגון ולמקום הפיזי בו הם עובדים באמצעות "שיפוץ" שנשאר.

ניתן לצייר בהשראת לוגו החברה, סלוגן חדש או ישן וערכים המונחלים לעובדים. אפשרי גם על פי נושאים במרחב הציבורי כגון: יום האישה, יום המשפחה, חיים ללא עישון וכדומה.

דוגמאות לסדנאות גרפיטי: ציור על חומת בטון מכוערת בהשתתפות כל עובדי המפעל, שיפוץ מבנה של גן ילדים בהשתתפות כל הצוות החינוכי, תרומה לקהילה של ציור קיר במסדרון בית חולים ועוד ועוד

 

משך סדנת גרפיטי

הפנינג משגע של עד שלוש שעות קרנבל צבעים ססגוני ומרגש, בהן כל משתתף צובע בהנחיית האמנים שלנו . אתם יכולים לבחור ציורי השראה ונכין עבורכם ציור קיר מושלם ולפי כל נושא שעולה על הדעת ובכל מקום שתרצו ,בתנאי שהקיר במצב שמאפשר זאת. את הנושא קובעים מראש וכל הקבוצה תיקח חלק ביצירה המוגמרת. הסדנה נמשכת עד שלוש שע ברוטו בהשתתפות העובדים, בשטחים גדולים ניתן לפצל למס' מפגשים או שאנחנו נסיים עבורכם

אפשרי גם כתרומה לקהילה עם ציורים שיועדו מראש לכיסוי שטחים ושיפור חזות קירות מבנים ומשרדים או כתרומה בבתי ילדים, בתי חולים, חדרי אוכל וכדומה.

 

מה צריך להביא-איך זה עובד?

כולם לוקחים חלק ביצירה השלמה. כל החומרים ,הצבעים, הכלים, עלינו - אתם באים עם הרבה יצירתיות ומצב רוח. הפעילות המשותפת מתאימה מאוד לחיבור מעמיק בין אנשים ולהטמעת ערכים רצויים "בדלת האחורית."
והכי חשוב ,בסיום האירוע מקבלים במתנה נפלאה שתנציח את רעיונותיכם לשנים רבות. ...ולא לדאוג:( העבודה נעשית בליווי צמוד של אמן צמוד ואנו נדאג ללטש את הציור כראוי וכן לגימור יפה ומקצועי. 

 

 איפה ניתן לקיים את הסדנה?

את סדנת הגרפיטי ניתן לקיים בכל מקום שתרצו. לנו יש מקום נפלא באזור בנימינה "במרכז" שמו שיעמוד לרשותכם וכלול במחיר הסדנה - "במרכז" הוא בית סדנאות יפהפה באזור בנימינה באווירה נעימה עם מוזיקת רקע ונוף קסום של שדות ומטעים.

המקום בנוי מאולם גדול וממוזג, מרפסת מקורה ופתוחה לנוף וחצר גדולה מוצלת ונעימה מעץ כפרי. בחורף המרפסת מחוממת.

אם זאת, אפשר גם לקיים את הפעילות בכל מקום שתבחרו עם לוחות ניידים שאנו נספק או בכל קיר שתבחרו אצלכם או כתרומה לקהילה. מאוד כיף לקיים אותה גם בטבע אם מזג האוויר נוח. אצלינו זה כולל מקום פרטי וכיבוד.בשמורת טבע לידנו עם כיבוד בשטח.

 

האם אתם יכולים למצוא לנו קיר קיים לצביעה?

קיר קיים ואישורים לציעה הם באחריותכם. אנחנו יכולים לספק לוחות ניידים שניתן לתלות בכל מקום שתרצו. מנסיון שלנו, בכל משרד , מפעל או ארגון תמיד אפשר למצוא קיר,חומה, תחנת אוטובוס או משהו שהגיע הזמן לרענן...

 

מה ההבדל סדנת גרפיטי לבין פעילות של ציור קיר  ?

לא חייבים לשתף את העובדים. אם יש לכם שטח שאתם רוצים לשפץ אותו בעלות נמוכה יחסית. פשוט דברו איתנו ואנו נבצע את ציור הקיר עבורכם, צביעה אמנותית ברמה הגבוהה ביותר

 

הכנות קיר לצביעה

טיח נופל? לא ניתן לצבוע על קיר מתקלף או שהטיח בו אינו יציב ונופל. במקרים של קירות כאלו יש לבצע עבודת הכנה יסודית לקבל קיר לבן וחלק. עבודת שיפוץ הקיר אינה חלק מהתמחור אלא תוספת ואתם יכולים לבצע אותה גם בעצמכם.

טיח ללא שפכטל? ניתן לבצע גם על קיר מטוייח בטיח חוץ אך לא מוחלק עם שפכטל.

שליכט? לא ניתן לעבוד על שליכט אלא בריסוס בלבד (צבע ספריי)

צבעי ספריי? בסדנאות שלנו אנו עובדים עם צבעים לא רעילים בלבד,  אלא במקרים מיוחדים ובהגנה מתאימה. צבעי ספריי הם רעילים ולא ניתן להשתמש בהם במקומות סגורים, אלא במקומות מאווררים ובמסכות בלבד. רוב הסדנאות שלנו נעשים בצבעי סופרקריל המתאימים לצביעת קירות חיצונים ועמידים בפגעי מזג אוויר.

עמידות הצבע ? אנו עובדים עם צבעים איכותיים בלבד המותאמים גם לצביעת קירות חיצונים ועמידים בפגעי מזג אוויר. במקרה של משטחי ברזל ופלדה יש לבצע הכנה מראש ונעבוד עם צבעים מתאימים.¬¬¬ 

 


אז כמה עולה ציור קיר או סדנת גרפיטי ? איך מתמחרים ?

להצעת מחיר ספציפית יש לשלוח לנו תמונה של הקיר מרחוק ומקרוב ולמדוד במדוייק את מידותיו. המחיר לציור קיר אמנותי נקבע סופית על ידנו על פי מספר גורמים מהותיים:

א. טקסטורת הקיר - סוג המשטח והאם דורש עבודת הכנה
ב. גובה – גובה חריג (או תקרה) שמצריך הקמת פיגום או במת הרמה משפיע על המחיר
ג. מורכבות הציור וקושי הביצוע
ד. גודל הציור

אנחנו לא מתפשרים על איכות ועל זמן ביצוע העבודה , יורדים לפרטים הכי קטנים ונותנים רמת ביצוע וגימור מושלם, כפי שניתן לראות בגלריה שלנו.
כמובן שגם השימוש רק בצבעים האיכותיים ביותר שעמידים לאורך שנים ואינם רעילים

 

להצעת מחיר ספיציפית יש לשלוח לנו תמונה של הקיר ולמדוד במדוייק את מידותיו.

 

מה היחוד שלנו לעומת מקומות אחרים ?

אם פרטיות ומקצועיות חשובים לכם – הגעתם למקום הנכון !  אצלנו מקיימים סדנאות לקבוצות סגורות בלבד. במידה והפעילות אצלנו המקום יסגר רק עבורכם (ללא זרים בקבוצה וללא קבוצות במקביל) כך שהאירוח אצלנו מתאים לקבוצות שמחפשות גיבוש אינטימי.

 

קבלו מאיתנו עכשיו הצעת מחיר

 


 

פייסבוק  אינסטגרם   טריפאדוויזר   יוטיוב   ביקורות גוגל   וואטצאפ      

 

יום הולדת 50-60-70

 

 

top