סדנת ODT  מה זה בכלל ? כמה עולה ODT - ועוד תשובות לשאלות נפוצות 

כמה עולה סדנת ODT, מה המחיר ליום פעילות של סדנאות שטח או סדנאות מנהלים ?

תמחור סדנת ODT מותנה במספר רב של גורמים הקשורים בגודל הקבוצה, מטרת הפעילות, האם מפגש חד-פעמי או מספר מפגשים? האם חד-יומי ארוך או קצר ועוד שאלות רבות.

בשביל לתמחר את סדנת הODT שלכם נצטרך לקבל מכם כמה תשובות אבל קודם כל בואו נבין מה זה בכלל סדנאות שטח O.D.T..

 

שיטת העבודה:

תחום הלמידה החווייתית בטבע ( O.D.T ) תופס מקום גדל והולך בתחום ההדרכה, ההנחיה ופיתוח עובדים בארגונים. סדנאות אלו מהוות כלי רב עוצמה בשיקוף מצבים בארגון ובפיתוח מיומנויות ומאפשרות הנעת תהליכים רצויים והתייחסות אל נקודות גלויות וסמויות בין אנשים, צוותים ומחלקות בארגון. הפעילות הינה חווייתית ומאתגרת .

 

קצת יותר פירוט:

 O.D.T הוא תחום שהתפתח בשנים האחרונות בקרב הכשרת מנהלים וצוותים ועיקרו היא "למידת שטח חוויתית". המשתתפים חווים עקרונות חשובים בחיים כגון עבודת צוות, תקשורת ופיתוח מנהיגות באמצעות תרגילי שטח מהנים ומאתגרים. בניית הסדנא תיעשה בתיאום מלא עם מנחה בכיר או יועץ ארגוני ע"מ שנוכל לעבוד על דגשים מיוחדים בהתאם לצורך בו הארגון חפץ. הפעילויות מורכבות מסדרות תרגילים ומשימות המשלבים כלים ומתקנים מיוחדים (עצים, חבלים ועוד..). מאחורי כל תרגיל עומד עיקרון חשוב ללמידה שלעיתים בחיים האמיתיים מצריך שנים של למידה. בד"כ, המהדרין ממליצים על תחנות של עד 15 משתתפים בקבוצה. אפשר גם עד 30 איש.

 

חלוקה ל- עד 5 מתחמי פעילות בהתאם לערכים שנקבעו עם מנחה בכיר 

מהלך הפעילות: המשתתפים מתחלקים מראש לחמש קבוצות בנות 30 כ"א, לכל קבוצה מנחה צמוד:
המשתתפים יוצאים ל"משחק הערכים" שהוא מסלול משימות בתוך המתחם . תוך כדי המסלול יעמדו חברי הקבוצה במגוון משימות מאתגרות פיזית וחשיבתית, והכל ברוח טובה, אשר יעמידו למבחן את שיתוף הפעולה, עבודת הצוות, התקשורת וההקשבה של חברי הקבוצה. לכל ערך משימה : (המשימות רק להמחשה)
 אחריות- משימת דוגמא "הביצה המתגלגלת" - על המשתתפים להצליח לשנע ביצים בתוך מסלול צינורות בלי שישברו.
 מחויבות- משימת דוגמא "המפה שהתפרקה" על המשתתפים להרכיב מפות מפורקות לכדי מפה שלמה תחת מגבלות שונות.
 עבודת צוות- משימת דוגמא "הכדור המרחף" איך יוכלו חברי הצוות לשנע את הכדור באויר מתושבת לתושבת בלי שיפול?
 מצוינות- משימת דוגמא "המקשים" להשתפר עוד ועוד תוך כדי ביצוע של מטלות שונות.
 "אינטגרטי" (יושרה-כבוד)- משימת "איים בזרם"- על חברי הקבוצה לחצות נהר גועש על איים וקרשים בלי ליפול למים.

 

הפעילות מתבצעת כולה מתחילתה ועד סופה במתחם מדשאות מוצלות, ו"פינות עיבוד" מתחת לאלונים והחרוב. בסיום כל משימה יתבקשו המשתתפים לחוות את דעתם כיצד חוו את המשימה ואת הערך הקשור בה. הצוותים נעים ממשימה למשימה תוך עיבוד התכנים העולים ממנה וחיבורם למציאות הארגונית. בתום מסע המשימות תתבצע משימה מסכמת משותפת לכל הצוותים תחת קונספט הפעילות הנבחר. משך הפעילות: כשעתיים נטו.

 

מטרות הפעילות:

• לראות את "האחר" .
• תקשורת אפקטיבית.
• שיקוף וניתוח של התנהגויות אישיות.
• שיתוף פעולה – לא רק סיסמה
• כיף.

 

המנחים/ המדריכים של פעילות ה ODT:

חבר'ה מקצועניים שבאים מתחום הייעוץ הארגוני והנחיית קבוצות

 

 הייחוד של פעילויות ODT  במרכז

אנו יודעים כמה קשה ומאתגרת בחירה של סדנא או יום כיף. אנו ערים למתח בין רצון ליצור כיף וגיבוש, להקנות ערכים ולהעמיק את התחושה שלארגון חשוב להשקיע ולהודות לעובדים\ חברים בו, וזאת במסגרת תקציב מוגבל.
בכדי שלא תצטרכו לבחור בין פעילות שטח מעניינת ושוברת שיגרה לבין פינוק ברמה הגבוהה ביותר עבור המשתתפים פיתחנו ב "במרכז" חוויה יומית מושלמת.
סדנאות ה ODT של במרכז משלבות פעילות חוץ מאתגרת ,מלהיבה ומפתחת לצד פינוק המשתתפים בארוחת בוקר קלה, ארוחת צהריים עשירה ומגוונת, שתייה לאורך כל האירוע וכמובן האירוח והשירות הידועים לטובה של "במרכז". קיימת אפשרות להביא שף פרטי עבור הקבוצה, לשלב סדנת קינוחים ושוקולד וסדנאות הרפיה יוגה.

למה אפשר לצפות: סדנאות השטח מותאמות באופן אישי לחברה או הארגון המשתתף. היכרות, גיבוש, פיתרון קונפליקטים, פרגון ועבודת צוות הם רק חלק מהערכים והיעדים שבהם אנו עוסקים. דרגת הקושי והאתגר הפיסי נקבעות לפי יכולות הקבוצה – החל מקבוצות של ספורטאים, אנשי עסקים, מנהלים, צוותים חינוכיים אנשי הי-טק וקלה בבני הגיל השלישי אנשים עם מוגבלויות וכו...
הסדנאות מתקיימות בשטח מוצל ויפיפה באחת החורשות באזור גבעת-עדה.

 

 

קבלו מאיתנו עכשיו הצעת מחיר

 

 

 

פייסבוק  אינסטגרם   טריפאדוויזר   יוטיוב   ביקורות גוגל   וואטצאפ      

 

יום הולדת 50-60-70

 

 

top