מופע תיאטרון פלייבק

תיאטרון עם סיפורים מהחיים, שלכם!

באנגלית Play-Back הוא סוג מקורי של תיאטרון סיפורי חיים.  הפלייבק נותן במה לביטוי ספונטאני ועיבוד יצירתי של חוויות וסיפורים מחיי המשתתפים. הסיפורים והקונפליקטים של המשתתפים יעובדו במקום ע"י אימפרוביזציה של השחקנים לכדי רצף של סצנות ודימויים.

 

בואו לצפות בסיפור שלכם על הבמה שלנו ...כבר אמרו וצדקו - כי תמונה אחת שווה לך אלף מילים:

 

אתם יושבים בנחת. מעלים רגעים וסיפורים אמיתיים וצוות השחקנים מחזיר לכם אותם בספונטניות מרעננת על הבמה ובאימפרוביזציה המשלבת הומור, יצירתיות ורגישות. וכך אתם הופכים להיות בימאים של רגע מחייכם.  חוויה שמשאירה אחריה טעם טוב וזיכרונות מצחיקים ויצירתיים המפיגים מתחים ומעלים חיוכים. 

 

התיאטרון מתמחה בהקמת סיפורים וסיטואציות לחיים. התיאטרון פועל בשלל טכניקות מקוריות:, מחזמר בדקה, מסיכות דל-ארטה, תיאטרון צלליות ועוד. צוות שחקנים מיומן מעלה מייד על הבמה, את החוויות האישיות, שהקהל מספק לו או תכנים שנקבעו מראש. המחזות זוכים לצחוק גדול עד דמעות של הקלה.

 

יינתן גם מקום למשתתפים המעונינים בכך להתנסות בעצמם במשחק על הבמה. מהמשתתפים לא נדרש לחשוף את עצמם ברמות שאינם רוצים בכך, אך בהחלט יש בפלייבק אלמנטים של התחלקות והיכרות עם צדדים אינטימיים יותר מאשר בחי היום-יום בעבודה.

 

פעילות אדירה לימי גיבוש ועיון, כנסים, אירועי חברה למטרות גיבוש, העשרה ושבירת שגרה.  ניתן להתאים את תוכן המופע באופן אישי למטרות וצרכי הארגון. המופע מורכב מצוות שחקנים, מוסיקאי ומנחה. אורכו כשעה ורבע והוא מותאם מטרות וקהל יעד.  

 

וקצת תגובות לדוגמא:

(חב' היי טק מובילה): רציתי להודות לך ולכל חברי הלהקה מעומק הלב עבור העבודה הנפלאה שעשיתם. נהניתי מאד מההופעה, מהמקצועיות שלכם ומהשימוש בתיאטרון כדרך לגעת. היו רגעים במופע, שהמראה החזותי הייתה אסטטית ומרגשת. 
(צוות רפואי בבי"ח גדול במרכז הארץ): לשמחתי ולהפתעתי' כאילו במטה קסם החלו לצוף סיפורים אישיים מצד הצוות, סיפורים שביטאו רגש עמוק שבא לביטוי ישיר ובהיר, דברים שמעולם לא עלו הפכו לאמפתיה גורפת. מדהים!! והשחקנים מצידם התמסרו בכל מאודם...

165

יום כיף לקבוצה מפונקת ? לכו בעקבות הלב - קבלו הצעת מחיר

התוכן שייך ל>ייום גיבוש<

 

 

פייסבוק  אינסטגרם   טריפאדוויזר   יוטיוב   ביקורות גוגל   וואטצאפ      

 

יום הולדת 50-60-70

 

 

 

 

 

 

 

 

top