לתת זה לקבל - סדנא לשיפור השירות

שירות טוב מצריך עבודה יומיומית קשה שאת תוצאותיה רואים בד"כ לאחר זמן רב...

גיבוש עובדים

שירות כדרך חיים - שירות אנשים יכול להיות כפוי טובה; הלקוח לא תמיד אומר תודה, אינו מודע כלל למאמצינו, ולעיתים אף בא בדרישות נוספות. עם זאת, העבודה נמשכת... כיצד בתנאים אלו ניתן בכלל להמשיך ולתת שירות, ולא סתם שירות אלא שירות מעולה...איך נמנע את השחיקה והתסכול הרב הנלווים לעבודה ?

לעבודתי יש ערך! - בסדנא "לתת זה לקבל" נבין כי הבסיס לשירות מעולה טמון בהבנה כי האחריות נמצאת על כתפו של נותן השירות. על העובד לראות את השירות שהוא נותן ללקוחות/מטופלים במונחים של עזרה ונתינה ולא של אילוץ וכורח. חשוב לזכור כי עצם התמורה לעבודותינו היא בנתינה עצמה ולאו דווקא בתוצאה ומבלי קשר לתגובת מקבל השירות. 

טוב לי בעבודה! - על מנת לשפר את היחס שלנו ללקוחות/מטופלים - להיות קשובים, סבלניים ומכילים יותר - עלינו ראשית לעשות עבודה עצמית. שיפור שירות אמיתי יבוא מתוך עבודה פנימית.  כשנותן השירות יהיה נינוח וידע להתמודד עם מתח ולחץ, כשסביבת העבודה תהיה נעימה והיחסים בין העובדים יהיו טובים - העובד יוכל לתת שירות טוב; הוא יהיה קשוב, סבלני ואמפטי באופן טבעי. בסדנא נלמד כלים להתמודדות עם לחץ, שיפור יכולת ההקשבה, פרגון הדדי - באמצעות שפע תרגילים אישיים וקבוצתיים ולאו דווקא באמצעים מילוליים.

-Win-win - כולם מרוויחים: עובד מסופק בעל אחריות אישית המפנים כי עבודתו בעלת ערך- ילמד לראות במתן השירות זכות והזדמנות לנתינה, ייהנה מעבודתו ובאופן טבעי ייתן שירות טוב יותר! סדנא המיועדת לארגונים וחברות המעוניינות לשפר את השירות ללקוחותיהם בדרך קצת שונה...

 

מטרות:

v      שינוי - לאפשר הזדמנות לשינוי מהותי בתפיסת המשתתפים את עצמם בתפקידם

v      נתינה - לתת זה לקבל

v      הקשבה - בסדנא נחדד את יכולת ההקשבה לעצמי ולאחר

v      גיבוש - הגברת תחושת השייכות בקרב עובדי הארגון

v      מודעות – התמודדות רגועה יותר עם מוקשי מתח בדרך לשירות חיובי ורגוע

v      תקשורת בלתי מילולית – מילה זה לא כל הסיפור

 

 

יום כיף לקבוצה מפונקת ? לכו בעקבות הלב - קבלו הצעת מחיר

 

פייסבוק  אינסטגרם   טריפאדוויזר   יוטיוב   ביקורות גוגל   וואטצאפ      

 

יום הולדת 50-60-70

 

 

top